Hakkımızda

Bilgisayar-Server sistemleri, aktif-pasif / kablolu ve kablosuz ağ ile ağ güvenliği konusunda oluşan tecrübemizi, 2016 yılında kurduğumuz Basenetwork Bilişim Hiz. San. ve Tic. A.Ş. ile hem kurumsal hem de bireysel olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Pratik bilgi kadar teorik bilginin de önemini bildiğimiz için ürünlerimiz hakkında ekibimize eğitim vererek veya sektörün önde gelenlerinden eğitim alarak “BİLGİ” değerimizi yükseltiyoruz. Bu sebeple  "Bilmediğimiz işe girmiyoruz" sloganını kullanabiliyoruz. Ölçeğine bakılmadan proje odaklı çalışmayı misyon edinip hata payını minimize ediyoruz. Bu projelerin hem resmi hemde prosedürel kayıtlarını sizler için tutup ilerde yapacağınız teknoloji yatırımlarına projeksiyon sağlıyoruz.

 

Profesyonel bilgi ve amatör ruha sahip ekibimiz; sizlerin, uzmanlığını arttıran bir iş ortağı ile çalışmanızı garanti altına alıyor.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe güvenilir bir firma olarak kısa vadede adını duyurmak.

 

Uzun vadede ise Türkiye’nin öncü bilişim firmaları arasında yerini alarak konusunda uzman bir ekiple, nitelikli uzman personeller yetiştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Güvenilir bir firma olarak varlığını sürdürmek için sonunda zarar olsa bile sunduğumuz projeyi bitirerek teslim ediyoruz. Eğer ki ürün veya çözüm hakkında bir bilgimiz yok ise bu işe girmekten kaçınırız. Müşterimize söz vermişsek, bu işi bitmiş saymasını sağlarız. Çalışmadan başarının gelmeyeceğini biliriz ve bu eksenden ayrılmayız. Personel olmadan müşteride olmaz. Personele değer katarak, katma değerli işlerin altına imza atarız.

TEKLİF ALIN

Proje teklif talep etmek için lütfen formu doldurun...

İŞ BAŞVURU FORMU

Bizimle çalışmak ister misiniz? IT sektöründe kariyer yapmak isteyen herkese açıktır...

ÜCRETSİ WİFİ KEŞİF

Otellere özel gelir paylaşımlı Ücretsiz WiFi hizmetimiz için keşif formunu doldurunuz...

Kurumsal

ADRES

Kızılarık Mh. Gazi Bulvarı No: 286 Saliha Argın İş Merkezi
Kat: 4 Daire: 9 Kepez / Antalya

TELEFON & FAX

0(242) 344 00 90

E-POSTA

info@basebilisim.com

Copyrights 2019 - BaseBilisim / design by goplan.net