Antalya Kepez Belediyesi

 

Antalya’nın en büyük merkez belediyesi olan Kepez Belediyesi’nin değerli yöneticileri, teknoloji ürünleri tedariki konusunda bizleri partnerleri olarak seçmiştir.

KHM Enerji Turizm Tic. San. A.Ş.

 

27Mw Enerji üretme kapasitesi ile 360 dönümlük alanda faaliyetine başlayan KHM Enerji’nin değerli yöneticileri, Güvenlik kamerası sistemleri, Network sistemleri, Işın bariyeri sistemi, Bekçi kontrol sistemi projelendirme ve kurulumları konusunda bizlerle çalışmayı tercih etmişlerdir.

Stone Group

 

Kundu ve Manavgat bölgesinde bulunan otellerinde Wifi ve Güvenlik kamerası projeleri için bizleri partner olarak seçmiştir. Toplam 3 otellerinde yapılan projeler ile tüm otelin Fiber altyapı ile hem internet sistemi hemde güvenlik kamerası sistemi devreye alınmış ve/veya genişletilmiştir.

Ring Beach Hotel

 

Sistem ve Network Danışmanlığı: Kemer/Beldibi'nde faaliyet gösteren Ring Beach Hotel mevcut tüm bilişim sistemlerinin yönetim ve inovatif danışmanlığı tarafımızdan verilmektedir.

Sistem ve Ağ güvenliği: Sistem odası mimarisi ve server sistemleri konusunda projemize güvenerek bizleri tercih etmişlerdir.

Network & Altyapı: Otel odaları ve genel alanlarda ücretli ve ücretsiz interneti daha kaliteli bir altyapı ile sunmayı planlayan değerli Ring Beach Hotel yöneticileri, tüm oteli kapsayan bir internet altyapısının projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda bizleri partner olarak seçmiştir.

PGS Kiriş Resort

 

Kemer-Kirişte faaliyet gösteren otelleri için teknoloji ürünleri tedariki ve güvenlik kameraları genişletilmesi işlerinde bizleri partner olarak seçmiştir.

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü

 

Antalya organize sanayi bölgesinin yönetilmesi ve geliştirilmesi konusunda faaliyet gösteren kurumumuz ve yöneticileri teknoloji ürünleri tedariki konusunda bizleri partnerleri olarak seçmiştir.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası

 

Kumluca ticaretinin koordinasyonunda görev alan kurumumuz çeşitli yazılım, network ve güvenlik partneri olarak bizleri seçmiştir.

Belek Beach Resort Hotel

 

Sistem ve Ağ güvenliği: Sistem odası mimarisi, network pasif düzenleme ve ağ güvenliği konusunda çözüm ortağı arayan değerli Belek Beach Otel yöneticileri bizleri partner olarak tercih etmişlerdir.

Mirage Park Resort Hotel

 

Network & Altyapı: Network donanımlarının optimum kullanılması için çözüm ortağı arayan değerli Mirage Park Resort otel yöneticileri bizleri partner olarak tercih etmişlerdir.

Tuğra Suit Hotel

 

Genel alanlarda ücretli ve ücretsiz interneti daha kaliteli bir altyapı ile sunmayı planlayan değerli Tuğra Suit Hotel yöneticileri, tesisin genel alanlarını kapsayan bir internet altyapısının projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda bizleri partner olarak seçmiştir.

Likya Road Hotel

 

Otel odaları ve genel alanlarda ücretli ve ücretsiz interneti daha kaliteli bir altyapı ile sunmayı planlayan değerli Likya Road Hotel yöneticileri, tüm oteli kapsayan bir internet altyapısının projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda bizleri partner olarak seçmiştir.

Sudem Gıda

 

Sistem ve Network Danışmanlığı-Gıda üretim sektöründe faaliyet gösteren Sudem Pastacılık’a  ait üretim ve yönetim tesislerinde mevcut tüm bilişim sistemlerinin yönetim ve inovatif danışmanlığı tarafımızdan verilmektedir.-Server ve Ağ güvenliği konusunda yenilemeler tarafımızca yapılmıştır.

Golden Lotus Hotel

 

Sistem ve Network Danışmanlığı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren Golden Lotus Hotel’e mevcut tüm bilişim sistemlerinin yönetim ve inovatif danışmanlığı tarafımızdan verilmektedir.

Otel odaları ve genel alanlarda ücretli ve ücretsiz interneti daha kaliteli bir altyapı ile sunmayı planlayan değerli Golden Lotus Hotel yöneticileri, tüm oteli kapsayan bir internet altyapısının projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda bizleri partner olarak seçmiştir.

Club Otel Sunbel

 

Sistem ve Network Danışmanlığı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren Golden Lotus Hotel’e mevcut tüm bilişim sistemlerinin yönetim ve inovatif danışmanlığı tarafımızdan verilmektedir.

Eldar Resort Hotel

 

Sistem ve Network Danışmanlığı: Kemer/Göynükte faaliyette olan Eldar Resort Hotel, IT ve Network danışmanlığı konusunda bilgi ve tecrübemize güvenerek bizimle anlaşma imzalamıştır.

Otel odaları ve genel alanlarda ücretli ve ücretsiz interneti daha kaliteli bir altyapı ile sunmayı planlayan değerli Eldar Hotel yöneticileri, tüm oteli kapsayan bir internet altyapısının projelendirilmesi, montajı ve devreye alınması konusunda bizleri partner olarak seçmiştir.

Güvenlik kameraları konusunda yeni ve daha kaliteli çözümler ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya karar veren değerli otel yöneticileri IP Kamera projeleri konusunda bizleri tercih etmiştir.

Aktur Lunapark

 

Network ve Altyapı:  Konyaaltı/Antalya’da faaliyet gösteren müşterimiz network ürünleri konusunda çözümlerimizi tercih etmişlerdir.

Referanslar

ADRES

Kızılarık Mh. Gazi Bulvarı No: 286 Saliha Argın İş Merkezi
Kat: 4 Daire: 9 Kepez / Antalya

TELEFON & FAX

0(242) 344 00 90

E-POSTA

info@basebilisim.com

Copyrights 2019 - BaseBilisim / design by goplan.net